Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAC SERVERE HAMACHI

In jos

FAC SERVERE HAMACHI Empty FAC SERVERE HAMACHI

Mesaj  radio Mier Iul 14, 2010 12:54 pm

FAC SERVERE DE HAMACHI CU URMATOARELE OFERTE (PENTRU CEI CARE NU SE DESCURCA)

OFERTE

-SERVER HAMACHI SIMPLU = 4€ valabil in reteaua VODAFONE
-SERVER HAMACHI + PAGINA REGISTER (XAMPP) = 5€ valabil in reteaua VODAFONE
-SERVER HAMACHI + PAGINA REGISTER (XAMPP) + PAGINA WEB = 6€ valabil in reteaua VODAFONE
-SERVER HAMACHI + PAGINA REGISTER (XAMPP) + PAGINA WEB + NAVICAT+ FILEZILA = 7€ valabil in reteaua VODAFONE
(Navicatu`l va fi instalat, cu reteaua si GM`ul pus, iar FILEZILA va fi instalat si conectat la server)

Info

*Serverul va fi facut in calculatorul dvs. , instaland un program numit TeamViwer cu care ma voi conecta la PC dvs. ca sa vi-l fac.
Va dura 20-30 de minute instalarea serverului.
*Pagina de register si pagina web vin gata facute.
*Ma contactati la id`ul meu de Y!M radio207radio2007.
*Cerinte minime : Ram 2 gb , Cpu 2 gh pt minimum de decenta
*Pe Windows XP apar de obicei cele mai multe buguri dar 9/10 le cunosc ,cum se rezolva.
*Windowsuri pe care pot lucra cel mai bine sunt : Windows XP, Windows Vista, Windows 7.
*Va rog cei carora le-am facut servele mentionate mai sus sa precizeze ca sunt de incredere.

Program

*De Luni-Vineri - 12:00-20:00
*Sambata - 12:00-15:00
*Duminica - INCHIS

Plata

-Plata se poate face cumparand de la chioscuri o cartela, sau platind de pe telefonul dvs. suma.
-Plata se va transmite dinainte (daca este vorba de cartela) sau 50% inainte si 50% dupa (daca este vorba de telefon).
Am mentionat asa ca sa nu se intample probleme gen "mi-a cazut netu" , "ti-am dat .."
*Celor care zic ca au dat suma , si nu am primit-o , nu se vor lua in considerare (deoarece stiu ca nu s-a platit, si ma fraieresc )
*Garantez ca nu este "teapa" , sunt de incredere 100%.

radio

Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/07/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum